Ataşehir Tabela

Ataşehir tabela, alanında kusursuz örneklere imza vermenin gururuyla yoluna devam etmektedir. İstanbul’ da kurulup hızla gelişimini sürdüren Tekareklam müşteri mutluluğu önceliğinde çalışmaktadır. Tabela, kişisel ve kurumsal tüm işletmelerin reklam ve tanıtım ürünüdür. Tabela etkileşimi düşünüldüğünde iç- dış mekana konumlandırılabilen görsel müşteri davetiyesidir denilebilmektedir. Tekareklam ve tanıtım, ekip ve ekipmanlarını durmadan geliştirerek güncel teknolojilere uyumlu olarak hizmet üretmektedir. Kutu harfliden, stand özellikli tabelaya, totem- ışıklı kutu harften ışıksız gold aynalı ahşap cephe montajlı modellere kadar geniş ürün ve hizmet yelpazesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

 Tabela Ne Demektir?

 Tabela ticari faaliyet alanlarının en etkili reklam ve tanıtım ürünüdür. Kurum ve kuruluşların özellikle dış mekan tabelaları büyük etkileşim yaratmaktadır. Lazer kesimli kutu harf tabela, ışıklı, ışıksız tabela, LED aydınlatmalı tabela gibi pek çok şekilde üretilebilen tabelaların etkisi de görsel tasarım özellikleri ve kurulum şekline bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Bu konuda modern teknikler ve profesyonel yaklaşımla çalışan Ataşehir tabela yüksek kalite hizmet üretmektedir. Kendileriyle çalışarak tabelanızın etkisini kısa sürede ticari alanınızda hissedebileceğinizden emin olabilirsiniz. Günün her saati tekareklam.com/ adresini ziyaret ederek muhteşem örnekleri görebilir, kararınızı netleştirebilirsiniz. Tekareklam ayrıcalığından vakit kaybetmeden siz de yararlanabilirsiniz.

 Teka Reklam Neler Yapar?

 Teka reklam, İstanbul’da kurulmuş bir teknik reklam ve tanıtım ürünleri firmasıdır. Tabela üretim ve tasarım çalışmalarıyla sektörde farkını kanıtlayan teka reklam teknik kadrosu ve son teknik sistemlerle çalışmaktadır. Müşterilerinden aldığı hizmet davetini yerinde görerek ön planlama yapmaktadır, ardından kullanım alanı, kullanıcı zevk ve ihtiyaçlarına uygun grafik tasarım çalışmalarına başlamaktadır.

Tasarımı tamamlanan projeler müşteri tarafından onay aldıktan sonra üretim aşamasına geçilerek eksiksiz bir şekilde hazırlıklar yapılarak tam zamanında teslim edilmektedir. Başarılı bir tabelanın reklam ve tanıtım etkisi kesinlikle yüksek olduğundan, tartışılmaz bir gerçektir. Tabela tasarımı, konumu, büyüklüğü ve görselliği de ayrı ayrı değer taşımaktadır.

 Ataşehir Tabela Teknikleri

 Ataşehir tabela hizmet alanlarını sürekli genişleterek ulusal ve global alana taşımaya özen göstermektedir. Kurulum alanına uygun tasarım ve üretim yapmaya özen göstererek en yüksek verim alabilmeyi amaçlamaktadır. Dar alanlara kurulum yapılacak tabela özellikleri özel tasarım ve milimetrik olarak hesaplanmaktadır. Ataşehir tabela bu anlamda öngörülü risk analizleri yaparak en uygun kurulum alanı ve kurulum teknikleri kullanmaktadır. Ayrıca görsel etkileşim alanı bakımından deneyimlerini işe katarak çalışmalarına devam etmektedir. 7/24 tekareklam.com/ adresinden talebinizi bildirerek ileri teknoloji ürünü tabelalarınızın olumlu ticari etkisini alabilirsiniz.

 Tabela Çeşitleri Nelerdir?

 Tabela çeşitleri bakımından sınırsız özellikler mevcuttur. Kullanım alanına, marka ve ürün türüne uygun tasarım tabelalar doğru ticari etkileşim yaratacaktır. Teka reklam, uzun yıllardır pek çok alanda görülebilen emek ve üretimlerinin gururunu yaşamaktadır. Tabela çeşitleri arasında;

Kutu harf tabela,

LED aydınlatmalı tabela,

Stand tabela,

 Totem,

Işıksız Gold tabela,

Dıştan aydınlatmalı,

İçten aydınlatmalı ve

Işıksız özel teknik tabela türleri bulunmaktadır. Her biri ayrı ayrı özel tasarımlar ve tekniklerle üretilerek en uygun şekilde görsel sunumu yapılmaktadır.

Tabela Fiyatları Ve Ölçüleri

 Ataşehir tabela, müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmet kalitesiyle özgün üretim grafik tasarımlar yapmaktadır. Teka reklam tabela konumu, marka – meslek ya da hizmet amacına en uygun tasarımlar yapmaktadır. Hazırlanan grafik tasarımlar arasından kullanıcının onay verdiği teknik ve görsel üretimi yapılmaktadır. Yapılacak sözleşme gereği tüm detaylar dikkate alınarak yapılan reklam tabela konum alanına göre de farklı etki sağlayacaktır. Bu nedenle tabela kurulum yeri doğru planlanmalıdır.

Tabela fiyatları yapılacak ürün tasarım ve hammadde özelliklerine göre planlanmaktadır. Ayrıca aydınlatma özellikleri mutlaka hesaba katılmalıdır. Çok aydınlık bir alana aydınlatma özellikli bir tabela uygun olmayacağı gibi gereksiz enerjiye neden olabilecektir. Bu nedenle tabela konumu, aydınlanma ayrıntıları hesaba katılarak en uygun üretim yapılmalıdır. Bu konuda teknik destek görsel bilgi kaynağınız tekareklam.com/ adresidir.

 Tabela Türleri

 Tabela kurulum ve kullanım amacına uygun işlem görmektedir. Yaygın kullanımda olan tabela türleri işletmelerin cephelerine konumlandırılarak reklam- tanıtım amacıyla kullanılmaktadır. Açık alanlara kurularak tamamen farklı konuda bir işletme reklamı olabilen tabela türleri de bulunmaktadır. Tabela türleri arasında,

Işıklı tabela; marka, firma ya da mesleki tanıtım ürünü olarak kurularak en uzak noktadan fark edilmesi amaçlanmaktadır. LED aydınlatmalı ve farklı aydınlatma düzenekleriyle ışıklandırılabilmektedir. Tüm kablo ve bağlantı elemanları gizlenerek görsel bütünlük sağlanarak ticari amaca uygun kullanılmaktadır.

Kutu harfli tabela; Harf karakterleri belirlenen ölçüde kutular halinde üretilmektedir. Kutu harf ayakları ve tüm kablolar gizlenerek görsel bütünlüğe özen gösterilmektedir.

Stand Tabela; Şık ve modern tasarımlar yapılarak kurulan yüksek ticari etkili bir tabeladır. Reklam ve tanıtım etkisi yüksektir. Genellikle sağlık kuruluşları, fuarlar ve kurumsal alanlarda kullanılmaktadır.

Işıklı Kutu harf tabela; lazer kesim yapılarak paslanmaz harfler üretilerek genellikle duvarlarda kullanılmaktadır. Alüminyum, ayna ve özel üretim Pleksi panolarda kullanılabilen üst kalite tekniklerle tekareklam.com/ adresinden hemen bilgi alarak üretim planlarınızı yapabilirsiniz.

Tabela Kurulumu Kim Yapar?

 Tabela kurulum işlemleri de üretimi kadar teknik bilgi gerektirmektedir. Uzmanlar tarafından tüm ince ayrıntılar göz önünde bulundurularak kurulum çalışmaları yapılmalıdır. Teknik ekibi, profesyonel çalışma disiplini ve güncel teknolojiler kullanarak kaliteli ve güvenli çalışmalar yapmaktadır.

Tabelalar ticari faaliyetlerde etkileşim yaratmak, ürün, marka ya da mesleklerin en doğru şekilde tanıtılmasını sağlamaktadır. Tabela, yön göstergesi olarak kullanılabilen bir tabela olabileceği gibi çok işlevli reklam ve tanıtım amaçlı tabela kurulumu da yapılabilmektedir. Amaç ne olursa olsun tabela kurulumu teknik ve görsel tasarım olarak önemli işlerdir. Ve profesyonel ekip tarafından kurulmalıdır. İster totem, ister kutu harf tabela ihtiyacınız olsun tekareklam.com/ en doğru adres olarak çalışmaktadır.

iletişime geçmek için bize yazabilirsiniz.

Dilerseniz bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Facebook

Instagram