KURUMSAL

tekareklam, istanbul’daki iş yerinde çok kısa sürede açıkhava reklamcılık alanında çok kısa süre başarıya ulaşmıştır. bu başarı ve mükemmellik, çalıştığımız şirketler ile tam bir uyum içinde yürüttüğümüz operasyonlardan kaynaklanmaktadır. uygun, güvenilir ve adil ürün ve hizmetleri ile birçok yabancı ticaret şirketi ile faaliyetler, gelinen satış, tasarım ve üretim ile ilgili faaliyetlerimiz devam etmektedir. sizlerle daha iyi ve daha güzele ulaşma memnuniyetini hissetmek bizim en büyük mutluluğumuzdur. bu başarılar, çalıştığımız şirketler ile tam bir uyum içinde yürüttüğümüz operasyonlardan kaynaklanmaktadır…

VİZYON

tekareklam ürün ve evrensel standartları ve sürdürülebilir kalkınma için kaliteye uygun hizmet sunarak, tedarikçileri ve çalışanlarının yanı sıra, ulusal ve uluslararası müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedefliyor. yüksek kaliteli pazarlanan ürün ve hizmetleri, yurtiçi ve uluslararası pazarda en iyi performans gösteren şirketlerden biri olmayı hedefliyoruz.

MİSYON

olası sorunları öngörmek ve odaklı planlama ile hedeflerimize ulaşarak tüm engelleri aşmak için çalışıyoruz. şirket hedefleri doğrultusunda zorlu hedeflerini gerçekleştirmek için sınırsız fırsatlar yaratıyoruz. iç ve dış pazar müşterileri ve takım arkadaşlarıyla iletişimde maksimum verim sağlamak amacıyla yazılı, sözlü ve görsel iletişim araçlarını optimum seviyede kullanımına gösteriyoruz. sürekli araştırma yenilikleri ve en iyi uygulamaları paylaşarak fikir ve kurumsal yarar sağlayacak yöntemleri uygulayarak, hızlı hareketi hizmetinize sunuyoruz.

sorumluluk

olası sorunları öngörmek ve odaklı planlama ile hedeflerimize ulaşarak tüm engelleri aşmak için çalışıyoruz. şirket hedefleri doğrultusunda zorlu hedeflerini gerçekleştirmek için sınırsız fırsatlar yaratıyoruz. iletişim ve etkileri:

iş hedeflerine ulaşmak için paylaşımı sağlıklı bilgi sağlayarak talep sahiplerine destek sağlar.

 

performans yönetimi

yapılandırılmış ve sistematik yaklaşımlar ile, bireylerin ve ekiplerin sürekli performansını artırmak için yönlendirir.

analiz ve sentezleme

Araştırma ve tüm verileri doğru şekilde analiz ettikten sonra bütün etkilerini dikkate alarak kararlarını verir.